سنگوما ابزار ویژه خود را برای پلت فرم Lync معرفی کرد

شرکت سنگوما، پیشرو در ارائه سخت افزار  و نرم افزار هایی است که سیستم های ارتباطی مبتنی بر شبکه را برای انتقال صدا و داده فراهم می کنند.

Lync Express Infrastructure

این شرکت، جدیداً یک اکسپرس جدید برای محصول Lync را ارائه داده است. پلت فرم جدید و بهبود یافته ای که به کسب و کارهای کوچک و متوسط اجازه می دهد تا از خدمات مبتنی بر ابرهای قدرتمند مانند  Lync   2013  و نسخه کسب و کار اسکایپ استفاده کاملی داشته باشند. شرکت های خدماتی  میزبانی و سرویس های ابری برای استفاده کامل از قدرت ارتباطات یکپارچه (UC) ، اغلب با چالش راه حل ایجاد و حفظ “چند جانبه” مواجه شده اند.

اکسپرس جدید Lync ، این چالش را به وسیله راه حلی انعطاف پذیر،قوی و کاملا یکپارچه شده با دسترسی به پلت فرم برای سایت های اصلی و شعباتی که تقریبا مورد نیاز هر ارتباط یکپارچه است حذف کرده است.

اکسپرس Lync شامل ویندوز سرور 2012 R2، ویندوز Hyper V و سرور نسخه تجاری اسکایپ است. ابزار2013 Lync روی SBC برای سیپ ترانکینگ وجود دارد، اتصال PSTN نیز شامل ISDN PRI و BRI و خطوط آنالوگ واسط سرور لبه مرزی و سرور معکوس آن ، سرویس راهنمای فعال ( ADFS) است. به گفته فردریک دیکی (Frederic Dickey)، معاون رئیس مدیریت محصولات، بازاریابی و خدمات، سنگوما متعهد شده تا قدرت ارتباطات یکپارچه را برای همه کسب و کارها و بازارها ایجاد کند.

2015-07-30/ منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید