سنگوما به عنوان یکی از بهترین شرکت های فناوری در Branham300

spyders-branham3001

تکنولوژی سنگوما به عنوان یکی از بهترین شرکت های فناوری در Branham300 ( کمپین تکنولوژی های برتر کانادا) شناخته شد.

شرکت سنگوما، پیشرو در ارائه سخت افزار  و نرم افزار هایی است که سیستم های ارتباطی مبتنی بر شبکه را برای انتقال صدا و داده فراهم می کنند.

این شرکت، اعلام کرد که در کمپین تکنولوژی های برتر کانادا (Branham300 ) جای گرفته است. رتبه بندی گروه Branham که بزرگترین کمپین فناوری در کانادا است، بر اساس درآمد است. فناوری سنگوما در سال 2015 در جایگاه 147 قرار گرفته و نسبت به سال گذشته که رتبه 162 را داشت، رشد داشته است.

مدیر دفتر اجرایی سنگوما، بیل ویگنال، Bill Wignall، اعلام کرد، با وجود اقتصاد جهانی نابسامان، در سال 2014 به رشد ادامه داده و نتیجه، پیشرفت در استراتژی گسترش سبد محصولات، هدف قرار دادن بخش مشتریان جدید و تنوع جهانی در بازارهای جدید بود و مشتاقانه منتظر دیدن نتایج اقدامات اخیر بودیم که بیشتر به درآمد شرکت اضافه می کرد. می خواهم از همه مشتریان، شرکای تجاری و کارمندان بخاطر تعهداتشان تشکر کنم. دیدن پرداختن به تعهدات با به رسمیت شناختن سنگوما لذت بخش است.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه گروه Branham و لیست بروز رسانی شده 300 شرکت عمومی و خصوصی کمپین های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) می توانید این لینک را مشاهده کنید.

2015-04-27 / منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید