ارائه تلفن های IP جدید برای اتصال به FreePBX و PBXact

مارکم، اونتاریو – 19 ژانویه 2016 – شرکت سنگوما ، پیشرو در ارائه اجزای سخت افزار و نرم افزار در فعال سازی و ارتقا سیستم های ارتباطی IP برای هر دو گروه صدا و داده، اعلام کرد خانواده جدیدی از تلفن های IP را ارائه می دهد. این تلفن ها منحصراً برای استفاده با FreePBX و PBXact طراحی شده و با استفاده از تکنولوژی سنگوما به قابلیت عدم نیاز به لمس مجهز شده است، با این قابلیت آنها به سرعت و به راحتی، بدون نیاز به تنظیمات مرکزی متصل می شوند.

sangomaSseries

نصب و راه اندازی بدون دخالت دست، باعث می شود استفاده از گوشی ها آسان تر شود

سری جدید شامل سطح ورودی S300 ، محدوده برد متوسط S500، و S700 است که بیشتر مورد نیاز محیط های کاری تجاری است. هر تلفن در سری شامل سه مدل است که دارای ویژگی توان الکتریکی بر بستر اترنت (POE) هستند، بنابراین هیچ کابل برق و یا رسانه مورد نیاز نیست. تلفن ها دارای اسپیکر کاملا دوطرفه، پورت اترنت دوگانه، کنفرانس تلفنی چند طرفه ، صدا با کیفیت بسیار بالا بوده و با قابلیت های داخلی شبکه خصوصی مجازی (VPN) ساخته شده است.

بیل ویگنال-Bill Wignall، رئیس و مدیر عامل سنگوما، می گوید:” نصب و پیکر بندی دستی بسیاری از پارامترهای مختلف با ده ها یا صدها برنامه های افزودنی در تلفن های ویپ، می تواند ساعت ها وقت بگیرد.”

“با تلفن های منحصر به فرد سنگوما، در نصب و راه اندازی غیرلمسی هیچ پیچیدگی وجود ندارد. این تلفن ها قابلیت اتصال خودکار به PBX را داشته و به محض اتصال به شبکه، قابل بهره برداری هستند. قابل بهره برداری بودن این تلفن های غیر لمسی، باعث صرفه جویی در اتلاف زمان مشتریان شده و مانع از سرخوردگی و نا امیدی آنها شده و هزینه های آنها را کاهش می دهد.”

هنگامی که مشتریان هر یک از این تلفن های سنگوما را خریداری و نصب می کنند، سرور تغییر مسیر، به طور خودکار خط تلفن را برای پیکربندی به مرکز تلفن سنگوما می فرستد. فروشندگان دیگر نیز سرورهای تغییر مسیر دارند، اما باید آنها از پیش برای کار با IP PBX برنامه ریزی شوند.

راه حل های PBX سنگوما در دو نسخه موجود است. FreePBX ، یک نوع متن باز بوده و با نام برند PBXact، یک نسخه تجاری شناخته می شود. هر دو به عنوان نرم افزار در دسترس بوده و یا می توان آنها را بصورت از پیش نصب شده بر روی لوازم مخابراتی نصب کرد. فقط سنگوما می تواند ارائه مجوز بدون دخالت دست با FreePBX و PBXact را فراهم کند.

در عین حال هر تلفن با نرم افزار مدیریت نقطه پایانی یکپارچه شده است. این نرم افزار کاربران را قادر به کنترل تنظیمات عمومی، کلید های برنامه تلفن ، طرح و برنامه ریزی افزونه ها برای آدرس های MAC و قالب های پیش فرض، آپلود تصاویر، دانلود سیستم عامل جدید و اسکن شبکه برای گوشی های فاقد مجوز، می سازد. تلفنهای سنگوما از ویژگی های اتصال و اجرا ؛ VPN بومی برای ارتباط امن؛ مدیریت تلفن و کاربر از طریق کنترل پنل PBX؛ و توابع کلیدی نرم مانند مدیریت جریان تماس، مدیریت صف، حضور، و غیره برخوردارند. بصورتی که با نرم افزار سرویس گیرنده VPN همراه با تلفن ، کاربران راه دور به راحتی و به شکلی امن می توانند به یک PBX مبتنی بر دفتر کار دسترسی داشته باشند. هیچ نیازی به یک روتر VPN در مکانی خارج از محل کارو یا دفاتر خانگی وجود ندارد. این سیستم از فایروال ها به صورت خودکار عبور می کند.

ادغام کامل با نرم افزارهای تلفنی

هنگامی که تلفن سنگوما نصب شد ، کاربران می توانند به طور مستقیم ازطریق تلفن، ویژگی های پیشرفته را کنترل کنند. نیازی به یاد داشتن کدهای مربوط به ویژگی ها وجود ندارد. همچنین نیازی به ورود به پنل PBX برای کنترل مجموعه ای از ویژگی وجود ندارد.

برنامه های کاربردی کاربر عبارتند از: پارکینگ تماس ، تعقیب من، مزاحم نشوید، اتاق کنفرانس، انتقال تماس، شرایط زمانی، حضور، صف، عوامل صف ، انتقال به پست صوتی، پست صوتی تصویری، و ورود/ خروج به/از سامانه.

از دیگر ویژگی های مدل خاص و قیمت عبارتند از:

  • S300، با 2 حساب پروتکل (SIP)، قابلیت اترنت دوگانه، هدست سازگار و قیمت شروع پیشنهادی سازنده از 89 دلار
  • S500، با 4 حساب پروتکل (SIP)، صفحه نمایش 3.5 اینچی کاملاً رنگی، 28 کلید برنامه ریزی نرم ، هدست سازگار، قابلیت اترنت دو گانه گیگابیت و قیمت شروع پیشنهادی سازنده از 149 دلار.
  • S700، با 6 حساب پروتکل (SIP)، صفحه نمایش 4.3 اینچی کاملاً رنگی، 45 کلید برنامه ریزی نرم ، هدست سازگار، قابلیت اترنت دو گانه گیگابیت و قیمت شروع پیشنهادی سازنده از 229 دلار.

لوازم جانبی مانند آداپتور برای هدست و منبع تغذیه (برای شبکه های بدون POE) موجود است. همه تلفن های سنگوما دارای قابلیت با 1 سال گارانتی بوده و همچنین دارای قابلیت تمدید ضمانت نامه هستند.

با استفاده از این سری جدید تلفن های ویپ هوشمند، سنگوما می تواند تمامی لوازم، نرم افزارها و قابلیت های مورد نیاز یک کسب و کار برای یک سیستم پیچیده شبکه و ارتباطات یکپارچه را فراهم کند.

نظرها بسته شده است.